Forum Użytkowników Stormshield 2021

Dianthus > Komunikaty  > Forum Użytkowników Stormshield 2021
Forum Użytkowników Stormshield 2021 - 01

Forum Użytkowników Stormshield 2021

21 października 2021 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w 5 Forum Użytkowników Stormshield.

Jest to wydarzenie, które zrzesza administratorów IT z całej Polski zajmujących się bezpieczeństwem IT.

W wydarzeniu brało udział prawie 900 specjalistów z branży IT.

W trakcie tegorocznej edycji zaprezentowano wiedzę praktyczną dotyczącą tego, w jaki sposób przygotować swoją sieć na ewentualne ataki hackerów, a także pokazano dobre sposoby i praktyki na zabezpieczenie przed takimi sytuacjami z wykorzystaniem technologii Stormshield.

Tegoroczna edycja była szczególnie dedykowana dla firm i organizacji chcących chronić swoich pracowników pracujących w trybie home office.

W trakcie wydarzenia nie zabrakło wystąpień przedstawicieli producenta, którzy powiedzieli o nowościach i planowanych zmianach w Stormshield.

Spotkanie miało charakter przede wszystkim praktyczny. Użytkownicy Stormshield, mieli możliwość udziału w wybranych przez siebie pokazach praktycznych

Zaprezentowano informacje o technologii VTI, OSPF, BGP, jak monitorować wiele urządzeń i zarządzać siecią z jednego poziomu, oraz jak zabezpieczyć dane w chmurze za pomocą EVA.

Dla uczestników zainteresowanych bezpieczeństwem środowisk przemysłowych, producent z pomocą platformy CyberRange AIRBUS zaprezentował atak na sieć przemysłową.

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tym spotkaniu.

Do zobaczenia za rok.